Hakkımızda

Şirket ve Marka Profilimiz

DATKOM Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. 2002 yılından itibaren uzman kadrosuyla sektöründe hizmet veren güvenilir ve öncü bir firmadır. Özellikle tekstil,lojistik ve depolama vb. alanlarında faaliyet gösteren kurumsal firmalarla çalışılmaktadır.Referanslarıyla kendi alanında büyümeye devam eden DATKOM, bu hizmetlerinin yanında yaklaşık 5 yıldan beri çocuk güvenliği için de çalışmalarda bulunmaktadır.

Güvenlik ürünleri sektöründe önemli yer tutan ev kazalarını önleyici ürünler arasında büyük bir boşluğu doldurmak amacı ile 2009′dan bu yana pencere güvenliği konusunda uzun AR-GE çalışmaları yapmaktadır. DATKOM, bu çalışmaların sonucunda çocuk güvenliğini baz alarak ”PENDUR” markası adı altında Modüler Pencere Korkuluğu’nu hayata geçirmiş bulunmaktadır.

DATKOM, Faydalı Model Patenti ve Endüstriyel Tasarım Tesciline sahip “PENDUR” ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Hem çocuk güvenliği ürünleri hem de yapı ürünleri sektörlerinde “PENDUR” ilgili olumlu geri dönüşler alınmaktadır.